Vítejte v Jizerkách...

Tisk

Ubytování v malebné krajině Jizerských hor

Nedávno otevřený rodinný penzion se nachází ve velmi klidné západní části CHKO Jizerských hor extzasazen do krásné přírodní scenérie v bezprostřední blízkosti golfového resortu Ypsilon. Název penzionu současně vystihuje i jeho filozofii, která vedle vitality zahrnuje i pohodu, zdraví a aktivní odpočinek svých návštěvníků. Zdejší příroda nabízí vedle golfu i ideální podmínky pro turistiku, cyklistiku a rekreační běh, v zimě potom pro běžecké i sjezdové lyžování.

 

 

Stylový komfort

Kromě útulných pokojů a apartmánů mezonetového typu vybavených minikuchyňkou a vlastní koupelnou mají hosté penzionu k dispozici společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, dětským koutkem, zimní zahradou s vířivkou. Celý penzion je vybaven stylovým nábytkem z masivního dřeva, jehož vůně spolu s plápolajícím ohněm v krbových kamnech navozuje jedinečnou atmosféru. Samozřejmostí je oplocené parkování na vlastním pozemku penzionu. V objektu celého penzionu se nekouří, k dispozici je bezdrátové připojení k internetu.

wifijpg.jpg

Dočerpejte energii a vitalitu....

Zakončete aktivně strávený den ve vířivce našeho penzionu se sklenkou dobrého vína a s výhledem do krásné okolní přírody.

 

Kde se v okolí dobře najíte?

Protože v našem penzionu nabízíme jen snídaně, doporučujeme dvě blízké restaurace, do kterých se od nás dostanete po přibližně desetiminutové příjemné procházce.

 

Pizzeria La Bonaccia - malá rodinná restaurace se zahrádkou

 

logo_yrestaurantjpg.jpg

 

Ypsilon restaurant je součástí stejnojmenného resortu v našem sousedství.

V zimním období je restaurace uzavřena.

 

 

Další restaurace v Liberci jsou dostupné autem po cca deseti minutách jízdy.

 

Recenze našich hostů

Martin

"Velmi příjemné rodinné klima, krásný nově zrekonstruovaný objekt alpského stylu, příkladný (v dnešní době moc nevídaný) přístup k hostům stran majitele, výborná nabídka snídaně, "kousek" od Liberce i Bedřichova, rozhodně velké doporučení, držíme panu majiteli palce ať se do budoucna hosté jen hrnou, děkujeme za velmi příjemný pobyt."

Veronika

"Krásné prostředí, vstřícní majitelé a personál..."

Olomóčáci...

"Nádherné a klidné místo pár minut od centra Liberce, ale už jen mezi loukami a lesy...prostě parádaÚsměv. Určitě se vrátíme..."

Luboš

"Krásné místo, nově zrekonstruovaný objekt, vlídný personál, hezké vnitřní zařízení."

 


05-06-20-04-22-04-visit_liberecjpg.jpg