Vítejte v Jizerkách...

Tisk

Ubytování v malebné krajině Jizerských hor

Nedávno otevřený rodinný penzion se nachází ve velmi klidné západní části CHKO Jizerských hor extzasazen do krásné přírodní scenérie v bezprostřední blízkosti golfového resortu Ypsilon. Název penzionu současně vystihuje i jeho filozofii, která vedle vitality zahrnuje i pohodu, zdraví a aktivní odpočinek svých návštěvníků. Zdejší příroda nabízí vedle golfu i ideální podmínky pro turistiku, cyklistiku a rekreační běh, v zimě potom pro běžecké i sjezdové lyžování.

 

 

Stylový komfort

Kromě útulných pokojů a apartmánů mezonetového typu vybavených minikuchyňkou a vlastní koupelnou mají hosté penzionu k dispozici společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, dětským koutkem, zimní zahradou s vířivkou. Celý penzion je vybaven stylovým nábytkem z masivního dřeva, jehož vůně spolu s plápolajícím ohněm v krbových kamnech navozuje jedinečnou atmosféru. Samozřejmostí je oplocené parkování na vlastním pozemku penzionu. V objektu celého penzionu se nekouří, k dispozici je bezdrátové připojení k internetu.

wifijpg.jpg

Dočerpejte energii a vitalitu....

Zakončete aktivně strávený den ve vířivce našeho penzionu se sklenkou dobrého vína a s výhledem do krásné okolní přírody.

 

Kde se v okolí dobře najíte?

Protože v našem penzionu nabízíme jen snídaně, doporučujeme blízkou restauraci, do které se od nás dostanete po přibližně desetiminutové příjemné procházce.

 

logo_yrestaurantjpg.jpg

 

Ypsilon restaurant je součástí stejnojmenného resortu v našem sousedství.

V zimním období je restaurace uzavřena.

 

 

Další restaurace v Liberci jsou dostupné autem po cca deseti minutách jízdy.

 

Recenze našich hostů

Martin, červenec 2014

"Velmi příjemné rodinné klima, krásný nově zrekonstruovaný objekt alpského stylu, příkladný (v dnešní době moc nevídaný) přístup k hostům stran majitele, výborná nabídka snídaně, "kousek" od Liberce i Bedřichova, rozhodně velké doporučení, držíme panu majiteli palce ať se do budoucna hosté jen hrnou, děkujeme za velmi příjemný pobyt."

Veronika, březen 2014

"Krásné prostředí, vstřícní majitelé a personál..."

Olomóčáci, duben 2014

"Nádherné a klidné místo pár minut od centra Liberce, ale už jen mezi loukami a lesy...prostě parádaÚsměv. Určitě se vrátíme..."

Luboš, duben 2014

"Krásné místo, nově zrekonstruovaný objekt, vlídný personál, hezké vnitřní zařízení."

 


 

infocentrum_liberec_banner_cpng.png