Sportovní kempy

Tisk

Chcete strávit aktivní víkend v Jizerkách ve skupince stejně naladěných lidí a ještě se přitom něco naučit a dozvědět?

 

Pro letošní rok jsme opět připravili běžecké kempy a chystáme i oblíbené běžky.

 

logo_2jpg.jpg

 


Darujte sportovní kemp svým blízkým. Rádi vám vystavíme dárkový certifikát.

 

beh_kempy_2jpg.jpg

 

 

 

Z ohlasů na naše již uskutečněné kempy:

"Kemp značně předčil veškerá má očekávání. Byly to 3 dny nabité pozitivní energií, ať už to znamená cokoliv Úsměv
Odborná úroveň špičková, jídlo a ubytování famózní, ženy krásné a především samí dobří lidé. Nakonec špatní lidé asi neběhají, proč by to dělali... "

M.CH.

"Přednášky a program obou nestorů sportu a běhání (Miloše Škorpila a Aleše Tvrzníka) každého účastníka „nakoply" dopředu k dalšímu zlepšování stylu, vytrvalosti a vůbec správnému pojetí tréninku. Vyloženě excelentní byly analýzy na velké obrazovce, kde oba odborníci rozebrali běžecký krok každého účastníka na milimetry na základě pořízených video záznamů."

R.D.

"Velmi povedené soustředění s prima lidmi a nabitým programem, vůbec se mi nechtělo ject domů!"

L.P.

"Ještě jednou díky za příjemný víkend, kde jsem si konečně pořádně odpočinula. Líbilo se mi, že to bylo nejen o cvičení, které od vás vždy stojí za to :-), ale i pohodě, srandě, bezva lidech. Péče penzionu nás vždy postavila po dávkách pohybu zase na nohy. Mám jen jedno doporučení, příště bych se nezabývala víkendem, ale šla bych rovnou do týdenního pobytu!. Těším se na další akce....."

M.F.

 

 

 

 

Více informací ke všem kempům a přihlášky na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .