Běžecké kempy a kurzy

Tisk


 

logo_tkbpng.png

Staňte se trenérem kondičního běhu

Oficiální kurzy Českého atletického svazu

 

 

 

Oficiální trenérský kurz Českého atletického svazu „Trenér kondičního běhu“ je správnou volbou nejen pro ty z vás, kteří si život bez běhání už neumí představit a chtěli by svůj běžecký um a kondici rozvíjet, ale také pro ty, kteří chtějí umění běhání a jeho hodnoty předávat dál. Absolvent kurzu, vedený zkušenými profesionálními lektory s odpovídajícím vzděláním a reprezentačními zkušenostmi, v jeho průběhu získá množství zasvěcených informací a běžeckých zážitků a po úspěšném složení zkoušek mu bude udělen Certifikát Trenéra kondičního běhu Českého atletického svazu jako doklad o získané kvalifikaci. Udělením certifikátu se absolvent zároveň stane členem oficiální databáze trenérů Českého atletického svazu a může čerpat všech výhod s tím spojených.

 

 

 


Z našich kempů........

 

 

Další služby pro běžce (funkční vyšetření, určení tělesné skladby, tréninkové plány, výživové poradenství, fyzioterapii) včetně oblíbených běžeckých balíčků nabízí naše nové centrum VITAL PRAHA

 

logo_2jpg.jpg

 

 

Běžecké trasy v našem okolí...

Připravili jsme pro vás čtyři trasy, které vás provedou bližším i vzdálenějším okolím našeho penzionu, přičemž si prohlédnete zdejší přírodní zajímavosti. Trasy jsou označeny barevně a odstupňovány co do vzdálenosti, převýšení i terénu. Nejkratší (č.1 - červená) je vhodná pro rozklusání a zahřátí, zatímco č. 4 uspokojí i náročné trailové běžce. Trasy lze pochopitelně navzájem i propojovat a kombinovat. Nespočet dalších tratí začíná ve známém jizerskohorském středisku Bedřichov, které je od nás poměrně snadno dosažitelné.

 

Trasa č. 1 - červená: Jen tak na zahřátí - 2,7 km (pdf) Trasa_1 (255,8kB)

Trasa č. 2 - zelená: Radčický okruh - 4,5 km (pdf) Trasa_2 (275,17kB)

Trasa č. 3 - modrá: Kolem golfu - 8,0 km (pdf) Trasa_3 (302,55kB)

Trasa č. 4 - hnědá: Okolo Dračího vrchu - 8,4 km (pdf) Trasa_4 (269,18kB)